krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Pełna oferta

Dekarstwo to nie tylko usługi ale i sztuka. Sztuka wymagająca znajomości techniki, fizyki, akrobatyki i alpinistyki. Sztuka, która musi byc dokładna, precyzyjna i  staranna.  Dach to element, o którym na co dzień nie myślimy ale dzięki niemu jesteśmy i czujemy się bezpiecznie. Każdy marzy o domu ale dom bez dachu nie istnieje. Każdy budynek ma swój dach. Dach stanowi wykończenie budynku i niejednokrotnie jest jego zwieńczeniem. Właśnie dlatego o dach trzeba zadbać. Jako że, dekarstwo nie jest łatwą branżą byle kto nie może dokonywać tej sztuki jaką jest zrobienie dachu - ułożenie jego pokrycia. Przy wyborze ekipy dekarskiej trzeba zwrócić szczególną uwagę na posiadane umiejętności i doświadczenie firmy.

Nasza firma dekarska świadczy profesjonalne usługi w zakresie :

-krycie dachów domów jednorodzinnych - każdy dom musi mieć idealnie zabezpieczony dach przed opadami. Niezależnie z jakiego pokrycia ma być zrobiony, musi być szczelny.  Wykonujemy dachy z blachodachówki , dachówki, papy, gontu bitumicznego, blachy na rąbek, blachy miedzianej.  Dbamy o każdy szczegół estetyczny i funkcjonalny. Zabezpieczamy każdy element, gdzie może dostać się woda.  Kładziemy pokrycie dachowe na nowo wybudowanych budynkach jak również wykonujemy remonty dachów, również tych objętych nadzorem konserwatora zabytków.

- krycie wież kościelnych i dachów kościołów - to szczególne usługi wymagające przede wszystkim odwagi i wyjątkowych umiejętności. Niejednokrotnie pracujemy wisząc tylko na linach. Wieże kościelne najczęściej kryte są drogim i dobrym materiałem czyli blachą miedzianą, którą precyzyjnie docinamy tworząc różne kształty (łuska , karo ). Dachy kościołów to wizytówka parafi  i wiemy jakie ma znaczenie dla ksieży i parafian, daltego też z wielką starannością kładziemy pokrycie dachów kościołów czy to z blachy miedzianej, czy z dachówki.

- naprawy dekarskie - często się tak zdarza, że w istniejącym pokryciu robi się jakiś przeciek. Czasem woda przecieka przez uszkodzone pokrycie, czasem nieszczelny komin, przy oknie dachowym, obok rynny. Jest to kłopotliwa sytuacja bo nie zawsze można bądź trzeba wymieniać całe poszycie dachu ale ową przyczynę zacieku trzeba znaleźć i skutecznie zlikwidować. Niejednokrotnie nie jest to łatwa sprawa ale nasza firma szybko znajduje usterkę i skutecznie ją niweluje.

- montowanie orynnowania - na każdym budynku powinno być założone orynnowanie, czyli system odprowadzający wodę deszczową z dachu, najczęściej do podłoża. Rynny zakładane są na brzegu dachu,tuż przy murze tak, aby łapały deszczówkę. Pionową rurą spustową woda jest spuszczana do studzienki, kanalizacji czy do gleby. Systemy rynnowe są rożne. Zakładamy wszystkie i te z pcv,metalowe, rynny miedziane i tytan cynku. Sposób i szybkość  montowania uzależniony jest od wybranego materiału. Nasza brygada montuje orynnowanie na domkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, na kościołach i wszystkich innych budynkach. Zajmujemy się również demontażem starego systemu oraz naprawą istniejącego.

- demontaż azbestu - dawniej bardzo popularnym pokryciem dachowym byl azbest zwany eternitem. Jednak dziś uznawany jest za szkodliwy a nawet rakotwórczy materiał. Dlatego też nasza firma posiada odpowiednie przygotowanie, sprzęt i uprawnienia, aby bezpiecznie i nie narażając swego i innych zdrowia, zdejmować i przygotowywać eternit do utylizacji.Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt