krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Firma

W dzisiejszych czasach, kiedy z jednej strony na rynku jest duża konkurencja a z drugiej brak fachowców bardzo cenne jest doświadczenie. Doświadczenie to umiejętności w posługiwaniu się narzędziami, znajomość materiałów dekarskich, wiedza na temat praw fizyki, a przede wszystkim wiele lat pracy na różnych dachach, z różnymi pokryciami, w najróżniejszych warunkach. Doświadczenia takiego nie da się zdobyć po roku wykonywania usług dekarskich ale po kilku lub nawet kilkunastu latach. Dekarz to zawód trudny,wymagający doskonałej kondycji fizycznej, umiejętności pracy w trudnych warunkach, posługiwania się nietypowymi narzędziami. Nie każdy jest w stanie pracować wisząc na linach nad przepaścią...

Nasza firma już takie doświadczenie zdobyła. Nauczyliśmy się dekarstwa. Jesteśmy dekarzami tymi co kryją domki jednorodzinne, duże hale, wieże kościołów i wykonujemy przy tym dekarstwo artystyczne. Nie boimy się wyzwania, wysokości, trudnych dachów. Kryjemy z blachy, blachodachówki, dachówki, papy, gontu, tytan cynku, miedzi. Każdy dach wykonujemy sprawnie, profesjonalnie i dokładnie. Zwracamy uwagę na detale,dodajemy ozdoby, kryjemy rzeczy potrzebne a mało estetyczne. Wielką wagę przywiązujemy do tego aby linia pokrycia szła prosto. Każdy dach, który pokryjemy lub naprawimy nie budzi zastrzeżeń. Wszytko konsultujemy z inwestorem i nie dokonujemy zmian w ustaleniach. Po zejściu naszej ekipy dach służy przez długie lata bez zacieków, jednym słowem mówiąc cieszy oko właściciela i budzi zazdrość w śród sąsiadów.

Niezbędnym wyposażeniem dekarza są narzędzia i sprzęt asekuracyjny. Posiadamy sprzęt od młotka, wkrętarek do giętarek i zaginarek. Każdy pracownik na dachu zapięty jest w szelki bezpieczeństwa i za pomocą lin z amortyzatorem i urządzeniem samohamownym przytwierdzony do bezpiecznego punktu. Profesjonalny,dekarski sprzęt pozwala nam dociąć, powyginać materiał idealnie bez zgnieceń, fałd. Nowoczesne urządzenie przyspieszają nam prace dzięki czemu wykonywany dach będzie szybko ukończony. Na bieżąco szkolimy się i zapoznajemy z nowymi materiałami, które wchodzą na rynek, dzięki czemu możemy zastosować nowoczesne rozwiazania, pokryć dach nowoczesnymi materiałami.

Dbamy o dobro naszego klienta. Zabezpieczamy teren budowy. Posiadamy ubezpieczenie a wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dbamy i o porządek na dachu i w okół całego budynku. Współpracujemy z innymi ekipami, które pracują przy tej samej inwestycji, aby prace posuwały się szybko i sprawnie.


Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy dekarskiej.  Zapewniamy fachowość, solidność, terminowość i najwyższą jakość.

Nasze doświadczenie udokumentowane jest zdjęciami i referencjami.

Inwestorze, na nas się nie zawiedziesz !

 

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt