krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dachy specjalne

Każdy dach jest ważny ale są też dachy wyjątkowe, dachy specjalne. Nie chodzi tu o dachy dla specjalnych Inwestorów bo każdy Inwestor jest specjalny ale o dachy, można by powiedzieć, dużej rangi, dachy zabytkowe, publiczne, sakralne, historyczne czy o nadzwyczajnych, nietypowych kształtach.Takie dachy specjalne wymagają większego, dodatkowego wysiłku, zdecydowanie większych umiejętności i precyzji, większego zaangażowania i wielkiego doświadczenia. Dach specjalny musi być położony bezbłędnie, idealnie. Nie można sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd. Ekipa dekarska podejmująca się pracy przy takim dachu musi być wyjątkowo zgrana, dekarze dokładni, schludni, dbający o szczegóły i detale.
Bardzo często dachy specjalne kryte są drogimi materiałami, miedzią, tytan cynkiem. Jest to to kolejny powód, dla którego nie można do pokrycia dachu specjalnego wziąć pierwszej lepszej ekipy. Drogi materiał nie może być niedbale użyty, każde przycięcie materiału musi być dokładne, równe i bezbłędne. Niewłaściwe docięcia mogą narażać inwestora na dodatkowe, zazwyczaj niemałe koszty.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt