krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dekarstwo profesjonalne

Jedną z dziedzin usług budowlanych jest Dekarstwo. Profesjonalne krycie dachów to bardzo ważne zadanie, niemalże najważniejsze w całej budowie domu czy innego budynku. To dach tworzy klimat, bezpieczeństwo, zaciesze, osłania budynek przed wiatrem, opadami. Dach jest schronieniem. Dobrze wykonany dach przetrwa duże wichury, których obecnie jest co raz więcej i są co raz silniejsze, zwłaszcza na terenach pomorskich i górskich. Dach również musi być solidny i wytrzymały pod ciężarem śniegu. Mimo, że przepisy mówią, że przy pokrywie śnieżnej powyżej 30 cm należy wykonać odśnieżanie dachów to jednak dach powinien być tak wykonany, że utrzyma większy ciężar nić 30 cm mokrego i ciężkiego śniegu.
Jak to zrobić, żeby dach był faktycznie mocny, wytrzymały przez kilkadziesiąt lat ? wykonać dach przez specjalistów, którzy świadczą dekarstwo profesjonalne. Takimi dekarzami jesteśmy my. Posiadamy długoletnie doświadczenie, pokryliśmy wiele najróżniejszych dachów od prostych dachów budynków jednorodzinnych i altanek bo budynki jednorodzinne skomplikowane, z wieloma wypustami, przełamaniami na wieżach kościelnych i dachów kościołów skończywszy. Kryjemy dachy najróżniejszymi materiałami. Papą dachową, blachodachówką, dachówka, blachą z posypką, tytan cynkiem i miedzią.  

Dekarstwo  profesjonalne nie jest prostą branżą. Wymaga odwagi, precyzji, wyobraźni i dokładności. Profesjonalnie wykonany dach jest zawsze solidny, wytrzymały przez długie, długie lata. Pokrycie jest położone zgodnie z zaleceniami producenta, przymocowanymi odpowiednimi wkrętami, gwoźdźmi. Kolejnie, dach jest estetyczny. Wszystkie dachówki, panele, arkusze są równo położone, - trzymają się jednej linii. Każda obróbka jest odpowiednio wygięta i umieszczona, wiatrownice i pasy nad rynnowe są równe i dokładnie wygięte. Kosze  odpowiednio zamocowane. Obróbki kominów wykonane bardzo szczelnie.
Na to wszystko zwracamy szczególną uwagę i dbamy o każdy szczegół ze względy na to jaki to dach i z jakiego materiały dekarskiego wykonany.

Oczywiście istotne znaczenie ma również sprzęt, którym pracujemy.  Odpowiednie narzędzia, wkrętarki, zaginarki, młotki posiadamy  by nie uszkodzić materiału bo może zrobić się np. korozja, dziura co za pewne zaskutkuje niechcianym przeciekiem.

PO krotce przedstawiliśmy zarys jak powinien wyglądać profesjonalny dekarz. Mamy nadzieje, że pozwoli to wybrać odpowiednią ekipę dekarską. Aczkolwiek serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług dekarskich. Na nas jeszcze nikt się nie zawiódł i nie poprawiał naszej pracy. Każdy dach wykonany przez naszą firmę jest objęty gwarancją, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć Inwestora. Nasza myślą przewodnią jest pozostawienie dachu suchym i szczelnym bo to podstawa, wręcz fundament każdego domu. Ważne jest dla nas, aby każdy mógł spać spokojnie przy największej wichurze i nie martwić się silnymi opadami śniegu. 

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt