krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dobry dekarz

Kim jest dobry dekarz ? Dobry dekarz to przede wszystkim fachowiec, specjalista dokładnie znającym się na rzemiośle dekarstwa. Dobry dekarz to osoba, która dekarstwa nie tle wykonuje, żeby zarobić ale żeby zrobić w pewnym sensie dzieło. Bo czym jest dach ? Dach to zwieńczenie budynku, przykrycie domu niczym kołdra w łóżku. Dach  chroni przed zimnem, opadami, upałem. Dach to poczucie bezpieczeństwa. Więc musi myć solidny, mocny, szczelny by pełnił swoją  funkcję.  Ponad  to dach to ozdoba domu, wizytówka i łapacz spojrzeń. To na dach najpierw patrzymy by ocenić dom. Dlatego też nie może być wykonany byle jak bo co dzień patrzymy na niego. I raczej każdy chciałby się zachwycać i podziwiać niż ubolewać, że sąsiad ma ładniejszy dach...
Żeby faktycznie dach był solidny i ładny trzeba do położenia dachu zatrudnić porządną, dobrą ekipę dekarską z dobrymi dekarzami. Taką ekipę jak my. Z doświadczeniem, znającym sztukę dekarską, znającym się na materiałach i różnych pokryciach , znających prawo fizyki, posiadających duże doświadczenie praktyczne i teoretyczne.
Na rynku obecnym jest dużo ekip montujących blachodachówkę, którzy nazywają się dekarzami. Ale to wielkie nieporozumienie. Takie ekipy nie są w stanie prawidłowo wykonać dachu. Po takich ekipach zawsze trzeba naprawiać i likwidować przecieki, zacieki i źle położone połacie oraz nieprawidłowo wykonane obróbki. Nie można powierzyć wykonania dachu komuś kto nie na tym nie zna.
Zlecając wykonanie dachu nam, czyli dobrym dekarzom  macie pewność, że dachy będzie suchy szczelny, estetyczny i wykonany zgodnie ze sztuką dekarską. Jesteśmy fachowcami w swojej branży. Posiadamy duże doświadczenie w kryciu dachów z różnych materiałów:
- blchodachóki,
- dachówki
- blachy z posypką
- gontu
- papy
- miedzi  
- tytan cynku.
Kryjemy również w karo i  na rombek. Wykonujemy wzory na życzenie inwestora. Kryjemy trudne, skomplikowane dachy oraz dachy kościołów i wieże kościelne.
Dachy domów jednorodzinnych to dla nas chleb powszedni. I mimo, że nie stanowi dla nas specjalnego wyzwania tak jak dachy kościołów czy wierze to jednak nawet taki łatwy i prosty dach wykonujemy z należytą starannością i kunsztem. Taki dach wówczas nie tylko jest wizytówką domu, chlubą właściciela ale również nasz oceną i portfolio dekarskim.
Sztuka dekarska nie jest łatwą dziedziną. Wymaga wielkiej precyzji i dbania o szczegóły. Nawet najmniejsze niedociągnięcie,  najmniejsze uchybienie może spowodować przeciek i trudne do usunięcia zacieki czy nawet zalanie.  Jesteśmy tego świadomi i nie dopuszczamy do sytuacji by czegoś nie zauważyć czy coś zaniedbać.
Wybierając naszą ekipę składającą się z dobrych dekarzy macie Państwo pewność, że dach będzie wzorowy i przez wiele lat poprawnie pełnić swoją funkcję. Przykryjemy dach szybko, sprawnie i bezbłędnie. Polecimy jaki materiał najlepiej zastosować i możemy wskazać w której hurtowni dekarskiej najlepiej do kupić Wystawiamy faktury i gwarancje.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt