krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Krycie dachów Chojnice

Krycie dachów Chojnice jest wyjątkowym zadaniem. Chojnice to piękne miasto zabytkowym, uroczym starym rynkiem. Atmosfera w Chojnicach jest wyjątkowa, domki są  śliczne a co za tym idzie dachy muszą być starannie wykonane. Krycie dachów w Chojnicach na domkach jednorodzinnych wykonujemy w bardzo szybkim tempie, zachowując przy tym dokładność, wysoką jakość i precyzje. W Chojnicach kryjemy dachy domów nowo wybudowanych z dachówki, z blachodachówki, papy, gontu, blachy miedzianej, blachy na rąbek. Przeprowadzamy również remonty dachów w Chojnicach, zdejmujemy stare poszycie dachu i kładziemy nowe. Ekipa dekarska w Chojnicach posiada duże doświadczenie, dekarze to profesjonaliści z mnóstwem przebytych szkoleń, kursów, dokładnie znają swoje rzemiosło.


Nie od dziś wiadomo, że wizytówką domu jest jego dach. Dach się najpierw rzuca w oczy, na dach zwraca się największą uwagę. Dlatego też prawidłowe tak ważne jest krycie dachów. W Chojnicach najczęstszym stosowanym pokryciem jest dachówka ceramiczna. Krycie dachu tym materiałem wymaga precyzji by dachówka była położona w jednej linii, w innym przypadku część wizualna traci na swej jakości. Nasza ekipa dekarska idealnie położy każde pokrycie w Chojnicach.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt