krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dekarz Brusy

Dekarz Brusy to fachowiec z długoletnim doświadczeniem. Prace dekarskie wykonuje sprawnie i solidnie. Dekarz w Brusach kryje dachy dachówką, blachodachówką, papą.  Potrafi doradzić i dobrać odpowiedni materiał na dany dach. Inwestorzy wybierając dekarza z Brus będą się cieszyć dachem przez długie lata. Dekarz z Brus wykonuje usługi w zakresie:
- krycia dachów,
- naprawy  dachów
- uszczelnianie kominów
- renowacje dachów
- zakładanie orynnowania
- krycie wież kościelnych
- drobne naprawy dekarskie
-demontaż azbestu

Dekarz Brusy posiada ekipę dekarską, która sprawnie upora się ze zrobieniem czy naprawieniem dachu. Jeżeli masz dach domu nowo wybudowanego , ekipa dekarska z Brus zajmie się odeskowaniem, opapowaniem i położeniem właściwego pokrycia. Jeżeli natomiast masz przeciek w dachu dekarz z Brus szybko znajdzie uszkodzone miejsce i naprawi je. Ważne jest, aby dekarz szybko mógł przyjechać na interwencje w Brusach, gdyż zaciekający dach może zniszczyć całe poddasze. Dlatego też zadzwoń po dekarza jak tylko zauważysz mokrą plamę. Fachowy sprzęt dekarski pomaga dekarzowi w naprawach oraz remontach dachu. Nowoczesne rozwiazania, które dekarz w Brusach stosuje są bardziej trwałe, prostsze oraz niejednokrotnie tańsze. Dekarz w Brusach pomaga dobrać odpowiedni materiał, doradza w wyborze pokrycia dachowego,proponuje różne rozwiązania jakie mozna zastosować na danych dach. Nie na każdy dach można położyć dowolne pokrycie. Konstrukcja dachu musi być przygotowana do ciężkiej dachówki betonowej czy ceramicznej. Lżejsze pokrycie to blachodachówka, papa, dachówka z posypką, gont bitumiczny. Dekarz Brusy oceni dach i wskaże pokrycie, które można położyć, poda nawet miejsce, gdzie można ów materiał kupić.

Udział w szkoleniach, kursach przygotowuje dekarza do jeszcze lepszego wykonywania prac dekarskich w Brusach. Klienci dekarza mogą liczyć na profesjonalne doradztwo nawet w zakresie nowinek dekarskich i zastosowań nowoczesnych materiałów. Ponad to firma dekarska z Brus jest firmą legalną, wystawiającą faktury vat, dzięki czemu można postarać się uzyskanie zniżki podatku. Wystawiane gwarancje na usługi dekarskie w Brusach wzbudzają jeszcze większe zaufanie a firmie podnoszą prestiż. Jakość świadczonych usług dekarskich w Brusach jest na bardzo wysokim poziomie.

Biorąc pod uwagę fakt, że na rynku jest duża konkurencja w śród ekip dekarskich, dekarz Brusy wybija się ponad konkurencję swoim doświadczeniem, rzetelnością i sumiennością oraz jakością prac.  Wie, co jest najważniejsze i robi wszystko by sprostać wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Dach to wizytówka domu, wizytówka dekarza wiec tym bardziej dekarz zwraca uwagę by jakość usług wykonana była na jak najwyższym poziomie.

 

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt