krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

dekarstwo charzykowy

Jedną z naszych specjalizacji jest dekarstwo Charzykowy czyli nic innego jak krycie dachów w pięknej, nad jeziornej miejscowości Charzykowy. Generalnie niczym nie różni się krycie dachów w Charzykowach od krycia dachów w innej miejscowości. Technicznie każdy dach wykonujemy na jak najwyższym poziomie. Różnica polega na tym, że dach o wiele lepiej się kryje, gdy na około są przepiękne tereny. Las, jezioro zdecydowanie fajniej komponują się w estetycznie położony dach. Dachy na budynkach w Charzykowach są częstym obiektem spojrzeń nie tylko mieszkańców ale i odpoczywających turystów. Dach to wizytówka właściciela. Generalnie każdy lubi się chwalić a pokazywanie dachu ze źle zamontowanym pokryciem nie jest szczycące. I właśnie od tego nasza brygada dekarska w Charzykowach jest - by każdy dach przez nas zrobiony nie przyniósł wstydu inwestorowi.

My jesteśmy profesjonalistami. Nie montujemy blachodachówek a kładziemy pokrycie dachowe zgodne ze sztuką dekarską oraz zaleceniami producentów pokryć dachowych. Każdy dach, nawet ten najbardziej krzywy jest równy i estetyczny a co najważniejsze szczelny po naszych pracach. Czy pokryciem jest blachodachówka czy dachówka, czy papa, lub też drogie materiały miedziane, tytan cynk, każdy dach jest przez nas z najwyższą starannością robiony i wykańczany.

Oprócz krycia dachów naszą specjalnością są naprawy dachów w Charzykowach.  Naprawy dachów czyli zazwyczaj szukanie przecieków i ich likwidowanie. Przecieki najczęściej występują przy kominach wiec uszczelnienie kominów w Charzykowach to dla nas pestka. Czasem przeciek jest przez nieszczelne pokrycie czy zniszczone lub źle zamontowanie orynnowanie - takie przecieki też szybko znajdujemy i w skuteczny sposób niwelujemy.

Na pojęcie dekarstwo Charzykowy wchodzi również wymiana pokrycia dachowego, wymiana orynnowania na starszych budynkach ze zniszczonym pokryciem. Stare pokrycie zdejmujemy i kładziemy nowe, łącznie z wykonaniem ciesielki, deskowaniem, papowaniem i łatowaniem. W wymianie pokrycia dachowego również zaliczamy demontaż eternitu Charzykowy. Posiadamy szkolenia i azbest zdejmujemy według wytycznych.

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z projektem i wytycznymi inwestora. Utrzymujemy porządek na dachu i na posesji. Nie niszczymy obejścia, budynku. Stare pokrycie zdejmujemy tak, aby nie zniszczyć przy tym elewacji czy innych elementów budynku. Aby zapobiec nieszczęśliwym wypadkom mamy ubezpieczenie na wypadek np. zalania.

Nasza ekipa dekarska w Charzykowach robi co może, aby nie tylko sąsiedzi pozazdrościli pięknego dachu ale i też turyści. Naszym założeniem jest by w Charzykowach obiektem spojrzeń było nie tylko piękne jezioro, śliczne lasy ale i rewelacyjne dachy. No i szczelne dachy - bo jak można wypoczywać ze zmartwieniem, że jak przyjdzie deszcz to znów zaleje ...


Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt