krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dachy Brusy

Jesteśmy ekipą kryjącą dachy. Brusy to miasto w którym mieszkamy i prowadzona jest działalność Usługi dekarskie Brusy. Nasze usługi wykonujemy na terenie Brus, okolicznych miejscowości i bardziej odległych miast. W Brusach najczęściej kryjemy dachy nowowybudowanych domów, remontujemy stare dachu - zdejmujemy obecne pokrycie, remontujemy więźbę dachową i kładziemy nowe, zdejmujemy azbest.
W naszym miasteczku jest wiele inwestycji, buduje się dużo domów , sporo inwestorów ma dylemat jaką ekipę wybrać by mieć porządnie położony dach.
To nie jest proste zadanie. W dzisiejszych czasach sporo osób próbuje być dekarzami i montować dachy. Efekt wówczas jest taki, że nowo położony dach trzeba remontować  bo ów ekipa nie znała się porządnie na sztuce dekarskiej.
Wybierając dekarzy do krycia dachu trzeba bliżej się im przyjrzeć, zlustrować te dachy, które zrobili i dopytać czy są godni polecenia. Czy dbali o otoczenie, czy wiedzieli jak poprawnie położyć dane materiały.  Ważnym aspektem jest czy ekipa posiada ukończoną szkołę, koursy, szkolenie, papiery dekarskie. Tak naprawdę niewiele fachowców ma udokumentowaną swoją profesję.

My wiemy jak ważne są powyższe sprawy i jesteśmy tą ekipą, która prawdziwie wykonuje zawód dekarski, prawdziwie kryje dachy w Brusach. Oprócz dużego praktycznego doświadczenia posiadamy wiedzę na temat materiałów dostępnych na rynku,  sposobu ich montażu i użycia, nowinek dekarskich, nowoczesnych rozwiązań. Pracujemy ze sprzędę bardzo dobrej jakości,używamy tylko najlepszych dodatków i akcesoria, pracownicy są zabezpieczenie wysokiej jakości sprzętem bhp. My na budowie współpracujemy z innymi ekipami remontującymi czy budującymi dom tak by prace szybko posuwały się do przodu.

Dachy Brusy zrobione przez naszą ekipę są równe, estetyczne, ładnie wykończone. Wyróżniają się pośród innych często jakimś elementem zdobniczym czy dodatkiem. Nasze dachy są zawsze szczelne, obróbki poprawnie wykonane. Po wizycie naszej ekipy na dachu prze wiele lat nie będzie trzeba wzywać innej ekipy. Mimo, że zawsze dach robimy profesjonalnie i bezbłędnie to  udzielamy gwarancji na nasze usługi. Posiadamy również ubezpieczanie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, np. pogodowych. Prace wykonujemy sprawnie i szybko. Każdy z naszych pracowników wie co ma robić.

Firma jest legalna, wystawiamy faktury vat, faktury zaliczkowe -  tak aby inwestorowi było wygodnie dokonać rozliczenia. Oczywiście podopisujemy stosowne umowy, wykonujemy oferty i kosztorysy aby nie zaskoczyć nieoczekiwanymi wydatkami inwestora. Nie podejmujemy żadnych zmian  bez porozumienia z inwestorem, wykonując nowy dach ściśle trzymamy się projektu i uzgodnień.

Najważniejsze w naszej pracy jest to, że dachy Brusy to nie trudność a przyjemność. Każdy  dach to nowe wyzwanie, taki mały pomnik naszej pracy, który będzie służyć nawet pokoleniom i zatrzymają się na nim setki spojrzeń. Dlatego zależy nam, aby każdy powiedział " jaki ładny dach"

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt