krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Krycie dachów miedzią

Jeżeli interesuje Cię temat krycie dachów miedzią i szukasz ekipy, która w bezbłędny sposób pokryje dach w miedzi to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się kryciem dachów w miedzi, kryciem wież kościelnych w miedzi, obróbkami miedzianymi i wszystkimi innymi rzeczami z miedzi.
Miedź to jeden z najdroższych materiałów, dlatego też krycie dachów z miedzi musi się podjąć ekipa z dużym doświadczeniem, która wie jak należy wycinać, wyginać, jak montować, czym montować  blachę miedzianą. Miedź to specyficzny materiał i bardzo trwały, więc żeby faktycznie służył kilka set lat musi być położona fachowo i we właściwy sposób.
Nasz ekipa dekarska ma duże doświadczenie z blachą miedzianą. Pokryliśmy już niejeden dach, niejedną wieżę kościelną, zamontowaliśmy metry obróbek . Jednym słowem mówiąc potrafimy pracować z miedzią.
Miedź stosuje się często do obróbek kominów, pasów nad rynnowych, koszy i wiatrownic. Zawsze pasuje do istniejącego pokrycia. Z miedzi mogą być wykonane tylko niektóre elementy dachu a właściwe pokrycie może być z innego materiału. Często się tak łączy i zawsze blacha miedziana wkomponuje się w dane pokrycie.

Miedź to materiał z wyższej półki, bardzo wytrzymały i bardzo trwały. Ma znaczenie przy dużych i drogich inwestycjach, takich jak np. krycie dachów kościołów, wież kościelnych, starych, zabytkowych kamienic, dworków.
Właśnie dlatego tak ważne jest, aby ekipa kryjąca z blachy miedzianej wiedziała co robi, posiadała duże doświadczanie bo jest to materiał zbyt drogi by na nim się uczyć - a to niepotrzebne koszty dla inwestora.

Krycie dachów miedzią wykonujemy od lat. Możemy pochwalić się dużymi i skomplikowanymi inwestycjami. Każdy inwestor jest zadowolony. Dach z miedzi zawsze jest prawidłowo położony. Niejednokrotnie widać go z daleka i cieszy oko wielu ludzi.
Dachy z miedzi wykonujemy na terenie całej Polski a także za granicą. Wiemy, że jest mało fachowców, którzy prawidłowo kryją blachą miedzianą dlatego też, jesteśmy w stanie przyjechać w każde miejsce. Dach, który wykonamy w miedzi jest dla nas pewnym pomnikiem, powodem do dumy i chwalenia.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt