krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Profesjonalne krycie wież kościelnych

Kiedyś jak i teraz buduje się wiele kościołów, które nie mają prostych dachów, dlatego też profesjonalne krycie wież kościelnych to nasz konik. Od kilku lat zajmujemy się kryciem wież i dachów kościołów. Prace te są zawsze wykonywanie na wysokości a dachy zazwyczaj duże, rozłożyste, wieże strzeliste. Każdy dach kościoła to dla nas wyzwane, któremu bardzo chętnie stawiamy czoła. Jesteśmy w tym profesjonalistami bo:
- posiadamy doświadczenie,
- nabyliśmy umiejętność
- nie boimy się wysokości,
- mamy bardzo dobry sprzęt zabezpieczający, ( liny, szelki bezpieczeństwa, hełmy ochronne )
- posiadamy wysokiej jakości narzędzia i maszyny

Dach kościoła wykonuje się zazwyczaj kilka tygodni. Prace, aby sprawnie się posuwały muszą być dokładnie zaplanowane i przemyślane. Wieże kościołów to najtrudniejsze zadanie bo niejednokrotnie trzeba wisieć w powietrzu lub budować na wysokości rusztowanie. I właśnie dlatego ważne jest by profesjonalne krycie wieży kościelnej robiła to ekipa, która wie jak się zabrać do najbardziej skomplikowanych dachów i wież.
Kolejnym aspektem dla którego profesjonalizm to podstawa, to to, że wieżę kościoła widać z daleka i może nie widać z ziemi precyzji wykonania to jednak fach w ręku trzeba mieć by całokształt móc podziwiać. Wieży  i dachu kościoła nie kryje się często, te prace wykonywane są nawet na setki lat,zwłaszcza, że często stosowana miedź jest pokryciem bardzo trwałym i nie korozyjnym. Dlatego też profesjonalne krycie kościołów wykonywać musi ekipa profesjonalistów.

Doświadczenie swoje zdobyliśmy kryjąc kościoły blachą miedziana, dachówką ceramiczną, blachą tytan cynk na rąbek, wieże kościelne w łuskę i karo z miedzi. Wykonywaliśmy kopuły i kule z miedzi. Montowaliśmy obróbki i orynnowania. Prace ułatwiają nam maszyny i narzędzia dzięki którym dokładnie dotniemy blachę miedzianą w karo czy łuskę oraz przygotujemy blachę na obróbki.

Cały czas nasi dekarze uczestniczą w kursach i szkoleniach podnoszących ich kwalifikację i umiejętności. Dzięki temu wykorzystujemy nowoczesne technologie, które ułatwiają, przyspieszają i często obniża koszta. Stosujemy nowoczesne rozwiązania i materiały. Wieże kościelne kryte przez naszą firmę nie są nigdy reklamowane, nie przyjeżdżamy na poprawki,z awsze wszystko jest dokładnie wykonane, ze starannością, dokładnością i wysoką jakością.

Firma nasza, aby świadczyć usługi w profesjonalnym kryciu wież kościelnych jest legalnie działająca, tworzymy oferty, kosztorysy, podpisujemy umowy, wystawiamy faktury zaliczkowe i vat, posiadamy ubezpieczenie, po zakończeniu prac inwestorowi dajemy pisemną gwarancję.

Podziwiana wieża i dach kościelny jest dla nas niczym pomnik. Tysiące spojrzeń na naszą pracę jest równie ekstremalne co wiszenie na szczycie wieży, dlatego też chcemy, aby każde spojrzenie było z podziwem więc profesjonalnie kryjemy wieże i dachy...

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt