krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Oferujemy krycie kościołów blachą miedzianą

Jedyną z naszych specjalizacji jest krycie dachów, wież kościołów blachą miedzianą. Kościół to monumentalny, budynek, który jest miejscem do którego zmierza największa rzesza ludzi. Jest miejscem publicznym jednocześnie własnością Parafian niejednokrotnie budowany ich własnymi rękoma,z własnych środków finansowych. Jeżeli sami parafianie budują kościół to krycie wieży kościoła blachą miedzianą musi być wykonane przez specjalistyczną brygadę dekarską. Nasze firma posiada duże doświadczenie w kryciu wież kościelnych blachą miedzianą (również i innymi pokryciami,m.in blachodachówką, dachówką, blachą tytan cynk ).
Kryjemy wieże kościelne:
- w  łuskę,
- w karo,
- wykonujemy kopuły,
- wykonujemy obróbki z blachy miedzianej,
- wykonujemy kule miedziane,
- montujemy krzyże,
-montujemy odgromienia na wieżach kościelnych.

Dekarze z naszej firmy są specjalistami, posiadamy specjalistyczny, niemalże alpinistyczny sprzęt zabezpieczający, dzięki któremu krycie wieży kościelnej blachą miedzianą jest bezpieczne i nie zagrażające życiu. Jeżeli jest potrzeba stawiamy rusztowanie. Pomagamy przy wyborze materiału, możemy wskazać , gdzie blacha miedziana jest tania i wysokiej jakosći. W wyposażeniu firmy są narzędzia za pomocą których docinamy blachę miedzianą np. karo, łuskę,obróbki tak, aby krycie wieży kościelnej uzyskało zaplanowany efekt. Zawsze trzymamy się ustaleń, projektu oraz wytycznych konserwatora zabytków jeżeli trzyma pieczę nad remontem.

Zajmujemy się również zdejmowaniem starego, zniszczonego pokrycia wieży kościelnej. Składujemy stary materiał oraz na życzenie zajmujemy się utylizacją jego. Remonty są bardzo czasochłonne, noszą za sobą ryzyko, że może zmienić się pogoda. Zawsze zabezpieczamy odkryte miejsca przed wiatrem i deszczem. Nie pozostawiamy na dachu rzeczy, które mogą stać się przy niepogodzie niebezpieczne.

Remonty oraz krycie wież kościelnych blachą miedzianą czynimy w sposób bezpieczny, dbamy i zachowujemy wszelkie środki ostrożności. Miejsce prac odgradzamy, umieszczamy tabliczki informujące o pracach na wysokości. Teren prac sprzątamy aby odpady nie w dostały się w niepowołane ręce i nie wyrządziły szkody. Firma nasza posiada ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, zalań, zniszczeń bo strzeżonego Pan Bóg strzeże :) Dekarze z naszej ekipy podczas krycia wieży i dachu kościoła zachowują się adekwatnie do miejsca w którym się znajdują, mają na uwadze, że to miejsce święte.

Oferta nasza skierowana jest do Proboszczów kościołów, zarządzających kościami. Wykonujemy szczegółowe pomiary i na tej podstawie przedstawiana jest oferta handlowa na materiały i robociznę. Nasze ustalenia spisujemy na umowie i w/g umowy wystawiamy faktury zaliczkowe, proformy oraz końcową vat.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt