krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Dekarstwo specjalistyczne - trudne dachy

Jesteśmy jedna z nielicznych ekip dekarskich, która specjalizuje się w dekarstwie specjalistycznym czyli tak zwanych trudnych dachach.

Prosty, łatwy dach pokryć balchodachówką to faktycznie nie duży wyczyn, położenie dachówki to ciut bardziej skomplikowane. Generalnie jak prosty, dwupołaciowy dach to nie ma dużego problemu by położyć materiał. Problem zaczyna się gdy dach jest "połamany" czyli ma dużo koszy,kominów, erkli, wole oka ,bądź nietypową bryłę ,np. półokrągłą. Jeżeli dochodzi jeszcze do tego nietypowy materiał, typu łupek dachowy, miedź, tytan cynk czy nawet blacha z posypką wówczas dachy staje się trudny do pokrycia. Zwykły dekarz sobie z tym nie poradzi. To już jest wyższa szkoła jazdy dla dekarza czyli dekarstwo specjalistyczne.  Trudne dachy wymagają wyjątkowej wiedzy na temat montażu materiałów, praw fizyki i zastosowań obróbek.  Krycie skomplikowanych dachów jest często czasochłonne ponieważ wymaga precyzji, dokładności.

Nasza ekipa specjalizuje się w nietypowych dachach, trudnych i skomplikowanych. Dla nas to wyzwanie i duma po zakończeniu prac. Trudne dachy mimo, że są trudne do pokrycia mają swoją nietypową, unikalną urodę. Dom z nietypowym dachem, "połamanym" jest wyjątkowo urokliwy, rzucający się w oczy, nie da się obok domu z takim dachem przejść nie spoglądając na niego. Warunkiem jest, by faktycznie taki dach został dobrze zapamiętany, był właściwie pokryty. Co to znaczy właściwie ? Otóż materiał musi zostać odpowiednio przygotowany, przygotowany musi być również sam dach, musi być prosty, łaty wyjątkowo równo przybite, obróbki starannie wykończone.  Dekarz musi znać technikę ułożenia materiału w trudno dostępnych miejscach, musi znać pewne triki i właściwości materiału.

Aby sprostać tak wyjątkowo trudnemu zadaniu jakim jest dekarstwo artystyczne i trudne dachy uczestniczymy w wielu szkoleniach, gdzie uczymy się kryć nietypowe elementy dachu. Daje nam to możliwość uczynić z trudnego dachu   dach piękny i estetyczny. Jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, dbamy o każdy szczegół, starannie wykańczamy każdy detal, kierujemy się myślą "dach jest wizytówką domu".  Dodatkowo oferujemy profesjonalną pomoc, doradztwo oraz materiały przy tego typu inwestycjach, a przede wszystkim wysoką jakość naszych usług i terminowe zakończenie prac. Dbamy również o teren inwestycji, dbamy o prządek,nie niszczymy obejścia, zachowujemy się profesjonalnie.

Doświadczenie zdobywaliśmy przez długie lata. Teraz możemy się szczycić umiejętnościami i wykorzystywać je kryjąc trudne i skomplikowane dachy, stosując przy tym niejednokrotnie dekarstwo artystyczne i specjalistyczne.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt