krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Naprawa dachów Chojnice

Każdy może stwierdzić, że naprawa dachów Chojnice wymaga zdecydowanej, dobrej i fachowej ekipy dekarskiej. Dekarze w Chojnicach, czyli nasza ekipa dekarska zreperuje każdy dach. A naprawy dachów w Chojnicach jest sporo... Chojnice to stare miasto, jest wiele starych budynków i starych pokryć dachowych. Nic nie trwa wiecznie więc i dachy niszczeją, ulegają korozji, podlegają uszkodzeniom. Każde pokrycie się zużywa, jeno wolniej, drugie szybciej. Czasem, aby naprawić dach w Chojnicach wystarczy wymienić dachówkę, załatać dziurę. Czasem naprawy dekarskie Chojnice trwają dłużej, są bardziej skomplikowane. Jakiekolwiek by nie były dla nas jest to chleb powszedni. Od kilku lat zajmujemy się naprawami dachów, remontami, przekładkami i kryciem dachów. Przez te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, nauczyliśmy się dokładnie sztuki dekarskiej i na każdym dachu wykazujemy się naszą wiedzą.

W Chojnicach nie tylko stare dachy wymagają napraw. Bardzo często się zdarza, że interwencji potrzebują dachy co dopiero położone przez niedoświadczonych fachowców. Skutkiem takiej pracy jest np. zaciek, spadające dachówki, nieszczelny komin, zły odpływ wody lub inne błędy, które trzeba zniwelować. Nie jest łatwo wyszukać newralgiczne miejsce jak również nie jest łatwo je skutecznie naprawić. Trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Zdecydowanie nie powinien naprawiać dachu dekarz, który źle dach położył. Natomiast wezwać trzeba specjalistów, polecamy nas :)

Dlaczego nasza ekipa powinna naprawiać dachy w Chojnicach?
bo:
- jesteśmy solidni,
- jesteśmy terminowi,
- znamy się na sztuce dekarskiej,
- posiadamy duże doświadczenie,
- posiadamy odpowiedni sprzęt,
- udzielamy gwarancji,
- po nas dach nigdy nie przecieka

A suchy i szczelny dach to podstawa każdego domu. Wiec należy zadbać i powierzyć go fachowcom tak jak powierzamy nasze zdrowie najlepszym lekarzom.
Nie fajnie wydawać pieniądze na nie uczciwe ekipy, których niestety nie jest mało dlatego zachęcamy do wezwania nas. Zwłaszcza, że oprócz fachowej interwencji służymy radą, potrafimy podpowiedzieć w zakresie wyboru materiałów na dach. Znamy się na wszystkich rodzajach pokryć dachowych ( z wyjątkiem trzciny ), znamy nowinki dekarskie, uczestniczymy w kursach i szkoleniach. Wciąż się dokształcamy, abyśmy nie mieli sytuacji, że nie jesteśmy w stanie pomóc i zreperować dach.

Ponad to, ważnym dla inwestorów aspektem jest zachowanie pracowników dekarskich. Po naszej wizycie nie ma zniszczonych trawników, elewacji. Podczas pracy utrzymujemy porządek i dbamy o obejście inwestora.
Jednym słowem mówiąc to my jesteśmy ekipą, która najbardziej fachowo zajmie się dachem wymagającym naprawy i tej małej, prostej i dużej, skomplikowanej. Nie ma różnicy czy to dach płaski, skośny, z dachówki czy miedzi. Naprawiamy wszystkie dachy w Chojnicach. Wystawiamy faktury vat,posiadamy ubezpieczanie jak i rzadko spotykane papiery zawodowe - mistrza dekarskiego.

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt