krycie wież kościelnych

Ostatnie zdjęcia z realizacji naszych prac

dach pokryty dachówka karpiówką dach pokryty dachówka karpiówką łuk ozdobny z łupka łuk ozdobny z łupka krycie dachówką krycie dachówką

Krycie dachów Brusy

Jeżeli szukasz ekipę, która wykonuje krycie dachów Brusy to dobrze trafiłeś otwierając  tą stronę. Jesteśmy brygadą  dekarską z Brus specjalizującą się w:  
- kryciu dachów,
- naprawach dachów,
- remontach dachów ,
- wymianie orynnowania,
- zdejmowania eternitu,
- w drobnych naprawach dekarskich
- kryciu  wież i kościołów

Swoje prace świadczymy na każdym pokryciu i na każdym dachu. Nie ma znaczenia czy  to blachodachówka, dachówka, blacha z posypką, papa, gont, miedź czy tytan cynk. Usługę krycie dachów w Brusach wykonamy na dachu płaskim, skośnym, prostym i bardzo skomplikowanym.  Nie straszne nam wykusze, kukułki, wole oka, kosze i przełamania. Szczelnie obrabiamy kominy i okna dachowe nie zostawiając miejsca  na przeciśnięcie się nawet kropli wody.  Każdy dach, który wykonujemy jest równy, estetyczny, ładnie wykończony. Po sobie zostawiamy "pamiątkę", która będzie co dzień cieszyć oko inwestora i sąsiadów.
 
Ekipa dekarska Brusy skład się z doświadczonych dekarzy. W branży jesteśmy kilka dobrych lat. Pokryte mamy dziesiątki a nawet setki dachów różnymi materiałami. Nie pozostajemy w tyle i uczestniczymy w kursach i szkoleniach, poznajemy materiały, które wchodzą na rynek, aby móc zaproponować nowoczesne rozwiązania. Posiadamy papiery dekarskie, które świadczą tyko o tym, że nie jesteśmy pospolitymi monterami blachodachówki a wyspecjalizowanymi  fachowcami.

Inwestorom podpowiadamy jakie doprać pokrycie, aby było solidne i służyło dziesiątki lat. Pomagamy w załatwianiu materiałów, przygotowujemy kosztorysy i rozpiskę co jest potrzebne na taką inwestycję. Nie na każdym budynku można położyć każdy materiał. Trzeba dobrać odpowiedni do  więźby, żeby nie był za ciężki lub nie wydawał się nie proporcjonalny. Dachy robimy zgodnie z projektem lub wytycznymi inwestora.

Na posesji utrzymujemy porządek. Zrzucając stary materiał lub odpady dbamy by nie uszkodzić elewacji czy innych rzeczy znajdujących się przy budynku. Krycie dachów Brusy jest dla nas zadaniem pierwszorzędnym, gdyż ta ładnie miejscowość wzbogaca się o nowe domy i są one tym ładniejsze im ładniej i lepiej wykonane są dachy. Nasza firma posiada ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i jeżeli przydarzy się coś niespodziewanego to remontowany dach jest chroniony. Aczkolwiek zawsze zabezpieczamy poddasz, materiały tak by nic nas nie zaskoczyło.

Zapraszamy wszystkich budujący się w Brusach czy zmieniających pokrycie dachowe, gdyż jesteśmy solidną, długoletnią firmą z ogromnym doświadczenie. Wszystkie dachy wykonujemy profesjonalnie, po nas nie ma poprawek ale dla bezpieczeństwa udzielamy gwarancji na wykonane przez nas usługi. Rozliczamy się  wystawiając faktury co świadczy o tym, że nie jesteśmy " firmą krzak" i nie znikamy kiedy się coś wydarzy nieprzewidzianego. Grunt to wysoka jakość i profesjonalizm.

Gwarantujemy
- solidność
- terminowość
- profesjonalizm
- wysoką jakość usługi
- rozsądne ceny
- szczelny i suchy dach
- zachwyt w śród sąsiadów


 

Wszelie prawa zastrzeżone © 2023 dekarstwo-artystyczne.pl
Firma - Krycie Kościołów - Zdjęcia - Referencje - Pełna oferta - Kontakt